ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ! У першому та третьому кошиках 57 кг слив, у другому й третьо- му 45

кг, а в першому та другому 48 кг. Скільки кілограмів слив у кожному кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курбонов Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому кошику - х кг слив ,  у другому кошику - у кг, а  у третьому кошику - z кг, тоді у першому та третьому кошиках

x+z= 57

у другому й третьому кошиках

y+z= 45

у першому та другому кошиках

x+у=48

Звідси маємо

y+z+x+z = 45 + 57 = 102

(y+z) +( x+z) - (x+y) =2z

2z=102- 48

2z= 54

z=27 кг у третьму кошику

x + z = 57

х+27 =57

х=57 - 27

х= 30 кг у першому кошику

y+z =45

у+27 =45

у= 45 - 27

у= 18 кгу другому кошику