З поля площею 420 га планувалося зібрати по 35 ц зерна с кожного гектара,але зібрали 1785 т зерна.

На скільки центнерів урожай з 1 га вищий,ніж було заплановано?

Ответы на вопрос

Отвечает Гмызин Сава.

Ответ:

7,5ц/га

Пошаговое объяснение:

1) 17 850 : 420 = 42,5 (ц/га) - урожайність;

2) 42,5 - 35 = 7,5 (ц/га) - на стільки більша урожайність, ніж запланована.

Відповідь. На 7,5 ц/га.