Будівельники мали прокласти 480м шляхопроводу. За перший тиждень вони виконали 32% запланованої

роботи. За другий тиждень 45% роботи. Скільки метрів шляхопроводу залишилось прокласти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 32 + 45 = 77 (%) - сделали за два дня

2) 100 - 77 = 23 (%) - осталось сделать

3) 23% = 23 : 100 = 0,23

480 * 0,23 = 110,4 (м) - осталось сделать.

Ответ: 110,4 м

Отвечает Гребенников Максим.

Пошаговое объяснение:

32+45=77% за 2 дня

100%-77%=23% осталось сделать

480×0,23=110,4 м осталось сделать