Фермер закупив коней і корів у відношенні 3:5 відповідно. Скільки відсотків становить кількість

коней від загальної кількості закуплених тварин?

Ответы на вопрос

Отвечает Сабирзянов Вадим.

Відповідь:

37,5%.

Покрокове пояснення:

Нехай 3х - закуплено коней, а 5х - закуплено корів. Всього закуплено 3х+5х=8х тварин.

Кількість коней від загальної кількості закуплених тварин становить 3х/8х = 3/8 = 0,375 = 37,5%.