На виставці представлено лише два види мистецьких робіт: картини та скільптури, причому кількість

скульптур у 4 рази менша за кількість картин. Скільки відсотків становить кількість картин від загальної кількості робіт на виставці? На скільки відсотків кількість картин більша за кількість скульптур?

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Людмила.
Примем за 1 кол-ко скульптур, тогда 1*4=4 части кол-во картин. Общее кол-во изделий 100%, тогда
100:(1+4)=100:5=20% составляют скульптуры,
20*4=80% составляют картины
80-20=60% картин на выставке больше, чем скульптур
Или
х - скульптур,
4х - картин
х+4х=100%
5х=100%
х=100:5
х=20% скульптур
4х=4*20
4х=80% картин
80-20=60% картин на выставке