Сторони трикутника відносяться як 2 : 5 : 6 Знайти його периметр, якщо менша сторона дорівнює 8 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Ира.

Ответ:

52 см

Пошаговое объяснение:

1) 8 / 2 = 4 - коефіцієнт пропорційності;

2) 4 * 5 = 20 (см) - друга сторона трикутника;

3) 4 * 6 = 24 (см) - третя сторона трикутника;

4) 8 + 20 + 24 = 52 (см) - периметр трикутника.

Вiдповiдь: периметр цього трикутника 52 сантиметри.