У книжці 232 сторінки. Протягом першого тижня Остап прочитав 3/8усієї книжки, другого тижня - на

19 сторінокбільше, ніж першого, а третього решту сторінок книж-ки. Скільки сторінок прочитав Остаn третього тижня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцева Мария.

Ответ:

всего=232

1=3/8

2=? на 19 б., чем 1

3?

232÷8×3=29×3=87 (1)

87+19=106 (2)

232-(87+106)=232-193=39 (3)

отает 3=39