За три дні хом’ячок зібрав 45 колосків пшениці. У перший день хом’ячок зібрав 20 колосків, другого

– 12 колосків. Скільки колосків зібрав хом’ячок за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Valerevna Darina.

Ответ:

13 колосків пшениці

Пошаговое объяснение:

1. 20+12=32 (колосків) хом’ячок зібрав за два дні

2.45-32=13 (колосків) хом’ячок зібрав за третій день

або

45-12-20=13