Доброй день, мені дуже потрібна відповідь! За три тижні фермер зібрав 82 т урожаю. За перший

тиждень він зібрав в два рази більше, ніж за третій, а за другий - на 6 більше ніж за третій. Скільки тонн урожаю зібрав фермер за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Папорт Полина.

Позначимо кількість урожаю, яку фермер зібрав за третій тиждень, як "Т" тонн.За перший тиждень він зібрав в два рази більше, ніж за третій, тобто 2Т тонн.А за другий тиждень він зібрав на 6 більше ніж за третій, тобто Т + 6 тонн.Разом, за всі три тижні, він зібрав 82 тонни урожаю:Т + 2Т + (Т + 6) = 82Тепер обчислимо суму:4Т + 6 = 824Т = 82 - 6

4Т = 76Т = 76 / 4

Т = 19Отже, фермер зібрав 19 тонн урожаю за третій тиждень.

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

.........................