Під час сушіння сливи втрачають 47% своєї маси. Скільки сушених слив отримають з 22 кг свіжих.


Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

11,66 кг

Пошаговое объяснение:

Якщо сливи втрачають 47%, то залишається 100%-47%=53%.

Знайдемо 53% від 22 кг:

22*0,53=11,66 (кг)

Отвечает Ильин Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 100-47=53% с 1 гк получается сушеных слив

22:100х53=11,66 кг сушеных с 22 кг