Точки A, BiC ділять коло на три дуги, кутові міри яких пропорційні числам 3, 4 і 5. Знайдіть

найбільший кут трикутника ABC.AБВTд150°120°45°75°90°​

Ответы на вопрос

Отвечает Бриль Мария.

Ответ:

3х+4х+5х=360

12х=360

х=360÷12

х=30°

3×30=90°

4×30=120°

5×30=150°

Пошаговое объяснение:

ответ150°