Знайдіть невідомий член пропорцій 18/x=9/13​


Ответы на вопрос

Отвечает Першина Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18/x=9/13​

9*x = 18*13

9x = 234

x = 234:9

x = 26