Чому дорівнює сума коренів рівняння x²+8x-12=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Baybakmozyr Baybak.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x^{2}-8х+12=0

D=64-48=16

\sqrt{D} =4

x_{1}=8+4/2=6

x_{2}=8-4/2=2

x_{1}+x_{2}=2+6=8

Ответ: 8