На полі площею 300 га горохом засіяно 15 га. Скільки відсотківусього поля відведено під горох?​


Ответы на вопрос

Отвечает Красна Катя.

не знаю чи правильно , але

300 га це 100 відсотків від усього поля

300 га це 100 відсотків від усього поля15 га це х відсотків від усього поля

тому складаємо пропорцію

х/15=100/300

щоб розв'язати пропорцію потрібно зробити дію хрест навхрест ( те що по діагоналі від х іде в знаменник дробу , все інши в чисельник)

х=15×100/300= 5%

відповідь : 5 %

але краще зачекайте можливо хтось ще покаде розв'язок