3 258. Школярі зібрали 104 кг макулатури.3кількості4.макулатури зібрали учні 3-х і 4-х класів.

Решту макула-тури зібрали порівну учні 1-xi 2-х класів. Скільки кіло-грамів макулатури зібрали першокласники?​

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Фархад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 104 * 3/4 = 26*3 / 1 = 78/1 = 78 (кг) - собрали 3 и 4 классы

2) 104 - 78 = 26 (кг) - собрали 1 и 2 классы