За основною властивістю пропорції розв'яжіть рівняння (х + 0,3 ): 5 = (0,2 - x)

:3а)8б)0,125в)-0,125г)0,0125д)-8е)-0,0125​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Александр.

Ответ:

Г) 0.0125

Пошаговое объяснение:

решаем пропорцией и получаем 3х +0.9 = 1-5х

8х=0,1

х= 0,1 ÷8