Яка ймовірність того, що задумане навмання число ( від 1 до 20 включно) кратне 7 або 5?


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.

Ответ:    P = 0,3 .

Пошаговое объяснение:  P = m/n ;     n = 20 ;  m = 6 .

P = 6/20  = 3/10 = 0,3 .