Срочно! Три насоси викачали 115 л води з басейну. Перший і другий насоси разом викачали 72 л води,

а перший і третій разом – 67 л. Скільки літрів води викачав кожен насос окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шкитова София.

Ответ:

))))))))))))))

Пошаговое объяснение:

115- 72=43 л - 3 насос

115-67=48 л - 2 насос

115-(43+48)=24 л - 1 насос