Автомобіль їхав 2,5 год зі швидкістю 64 км/год та 1,5 год зі швидкістю 60 км/год. Знайди середню

швидкість руху автомобіля протягом усього шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Ксения.

Ответ:

62,5

Пошаговое объяснение:

1)2,5×64=160 км. це S1

2)1,5×60=90 км це S2

3)160+90=250 км це S

4)2,5+1,5=4 год. це t

5) 250:4=62,5 км/год.

Відповідь:62,5 км/год.