З 640 найважливіших культурних рослин земної кулі 100 рослин походить зПівнічної та Південної

Америки, що на 42рослини більше,ніж з Африки і в 4 разименше, ніж з Азії. Решта рослин походить зінших континентів. Скільки видів рослинпоходить з інших континентів?

Ответы на вопрос

Отвечает Воленчук Дашенька.

Ответ:

3082 види

Пошаговое объяснение:

1)100-42=58(види з Африки)

2)100*4=400(види з Азії)

3)100+58+400=558(видів з Африки, Азії, Північної та Південної Америки разом)

4)3640-558=3082(інші види)