Uери с 520 км. О8 годині ранио Відстань між містамиіз міст одночасно виїхали назустріч один

одномуавтобуси й прибули на певну автостанцію о 12 гоні. З якою швидкістю рухався другий автобус,швидкість руху першого становила 56 км/год!9.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярошевич Никита.

Ответ:

х км/год - швид. поїзда

(х+36)км/год - швид. авто

Відстань однакова

7х=3(х+36)

4х=108

х=27(км/год) - швидкість поїзда

27+36=63(км/год) - шв. автомобіля