хлопчик задумав число,відняв його від числа 825,а потім від результату відняв 267 й отримав 314.Яке

число задумав хлопчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Кубеков Мирлан.

Ответ:

244

Пошаговое объяснение:

314+267= 581

825-x= 581

x=825-581

x= 244

Отвечает Буланцев Эдуард.

Відповідь: 244

Нехай це число x, тоді:

825 - x - 267 = 314

558 - x = 314

x = 558 - 314

x = 244

Отже, хлопчик задумав число 244