Скільки різних чотирицифрових чисел можна скласти з цифр 2, 5, 8, 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Муртазин Самат.

Відповідь: 256

Покрокове пояснення:

Потрібно скласти всі можливі чотирицифрові числа , при цьому кожна цифра використовується НЕ один раз .

На першому місці може стояти будь-яка цифра з 4 можливих .

Те саме ми можемо сказати і про цифри на другому , третьому , четвертому місцях.

Маємо кількість комбінацій:

4*4*4*4=4^4=256.

Кількість розміщень з по­втореннями з n елементів по k елементів обчислюють за формулою n^k.