Скільки можна скласти із цифр 2, 0, 1, 5 , 3, 4 1) різних трицифрових чисел 2) різних трицифрових

чисел, якщо цифри в них не повторюються 3) різних трицифрових чисел, що діляться на 5

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокопудов Даня.

Ответ:

1) різних трицифрових чисел 5*6*6= 180

2) різних трицифрових чисел, якщо цифри в них не повторюються

5 * 5 * 4 = 100

3) різних трицифрових чисел, що діляться на 5

5 * 6 * 2 = 60

Пошаговое объяснение: