Якщо 7х-2=5х+б, тоді корінь рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Наймушина Валерия.

Ответ:х=4

Пошаговое объяснение:7х-5х=6+2

Переносимо х в ліву частину, а прості числа в праву міняючи при цьому знаки

2х=8

Х=8÷2

Х=4