моторний човень ішов 2,2 год за течією річки і 1,4 год проти течії. Який шлях подолав човен за весь

час руху , якщо швиткість течії дорівнює 2,3 км/год, а власна швідкість човна становить 18,9 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Арина.

Ответ:

S=69,89

Пошаговое объяснения:

V човна за течією= V течії + V власна=2,3 +18,9= 21,2

V човна проти течіЇ= V власна - V течії=18,9 - 2,3=16,6

Весь шлях S=S1+S2

S1=V човна за течією * t за теч.=21,2 * 2,2=46,64

S2=V човна проти течіЇ * t проти теч.=16,6*1,4= 23,24

S= 46,64+23,24=69,89