складіть рівняння яке відповідає умові задачі : у саду росте 40 фруктових дерев - яблуні та груші.

Яблунь на 10 більше , ніж груш. скількм груш росте у саду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - груш

Х+10 - яблонь

Х+х+10=40

2х=40-10

2х=30

Х=30:2

Х=15 груш

15+10=25 яблонь