ДАЮ 33 БАЛА У двох відрізах тканини порівну. Коли з першого відрізу продали 18м. А з другого-25м.

то в першому залишилося удвічі більше ніж у другому. Скільки було метрів тканини у кожному відрізку? (Будь-ласка допоможіть із задачею)

Ответы на вопрос

Отвечает Ставицкая Таисия.

Ответ:

48-3-9 = 36

x+2x = 36

3x= 36

x = 12

перший відрізок - 12м, другий відрізок - 24

12+3 = 15 - початкова довжина першого відрізка

24+9 = 33 - початкова довжина другого відрізка

Відповідь: 15 і 33

Отвечает Саенко Екатерина.

Ответ:

48-3-9 = 36

36:3=12

12+3 = 15  

24+9 = 33 -  

Відповідь: 15 і 33

Пошаговое объяснение: