У двох цистернах119,88 бензину. У першій цистерні бензину на 15,6 більше ніж у другій. Скільки

бензину в кожній цистерні ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мавлютов Вадим.

Ответ:

52.14 і 67.74

Пошаговое объяснение:

позначимо першу цестерну як х а другу як х+15.6 тоді складеио і розв'яжемо рівняння

х+х+15.6=119.88

2х=119.88-15.6

2х=104.2

х=52,4-перша каністра

друга каністра=52.4+15.6=67.74