Морська вода містить 5% солі. Скільки солі містить 4 кг морської води помогите пожайлуста


Ответы на вопрос

Отвечает Ашарапов Роман.

Ответ:

200 грамм , 0,2кг

Пошаговое объяснение:

4кг*5%=4000*0,05=200грам

Отвечает Цветков Дима.

Ответ:

0.2 кг солі

Пошаговое объяснение:

4 кг -100%

x     -  5%

x = (5*4)/100= 20/100 = 0.2 кг солі