Морська вода містить 5% солі.Скільки солі містить 1 кг морськоїводи?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ладыгина Кристина.

1 кг = 1000 г

Пропорция: 1000 г морской воды - 100%

                     х г соли - 5%

х = 5 · 1000 : 100 = 5000 : 100 = 50 г - масса соли в морской воде.

Вiдповiдь: 50 г солi.

Отвечает Улуэр Ирэм.

х г - 5%

1000 г - 100%

х= 1000×5÷100= 50 г

Вiповiдь: 50 г солі містить 1 кг морської

води?