Скласти ривняння до задачи: Виталий и Михайло розв'язали разом 73 ривняння, причому Виталий

розв'язав на 9 бильше,ниж Михайло.Скильки ривнянь розв'язав кожний из них?​

Ответы на вопрос

Отвечает Эль-Гохари Тарек.

Відповідь: 32;41

Покрокове пояснення:

Михайло розв’язав х рівнянь

Віталій - (х+9) розв’язав рівнянь

Разом розв‘язали х + (х+9) рівнянь.

За умовою:

х+ (х+9)=73

х + х +9 = 73

2х=73-9

2х=64

х=64:2

х=32 рівнянь розв‘язав Михайло

х+9=41 рівнянь розв‘язав Віталій