Обчисліть значення виразу (31 – х)·7,7+у:0,6, якщо х=22,3; у=4,2 помогите:")​


Ответы на вопрос

Отвечает Синявский Кирилл.

Відповідь:

73,99

Покрокове пояснення:

(31-x)*7,7 + y/0,6 = (31-22,3)*7,7 + 4,2/0,6 = 8,7*7,7 + 7 = 66,99 + 7 = 73,99