моторний човен пройшов 8 км за течією річки і 5 км проти течії , затративши на весь шлях 1 год .

Знайти швидкість човна у стоячій воді якщо швидкість течії річки дорівнює 3 км/год ПОМОГИТЕ МНЕ ДР 12:00 ПЛИИИЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Шаронина Лиза.

Ответ:

13

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

8/(x+3) +5/(x-3)=1

8x-24+5x+15=x²-9

13x-9=x²-9

13x=x²

x=13 км/ч