ДАЮ 30 БАЛЛОВ ЛУЧШЕМУ! Першу ділянку шляху мотоцикліст долав зі швидкістю 63 км/год, а другу – зі

швидкістю 45 км/год. Загалом він проїхав 184,5 км. За скільки годин мотоцикліст проїхав першу ділянку шляху і за скільки другу, якщо на першу ділянку він витратив на 0,5 год менше, ніж на другу? Решите с уровнением

Ответы на вопрос

Отвечает Муллахметова Алсу.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - время, затраченное на 2-м участке пути, ч.

63(x-0,5)+45x=184,5                |9

7x-3,5+5x=20,5

12x=20,5+3,5

x=24/12=2 ч потребовалось мотоциклисту, чтобы проехать 2-й участок.

2-0,5=1,5 ч потребовалось мотоциклисту, чтобы проехать 1-й участок.