ДАМ 15 балов поможіть з задачой У першому ящиику було у 5 разів більше мандаринів, ніж у другому.

після того як з першого ящика взяли 25кг мандаринів, а до другого поклали ще 15 кг в обох ящиках мандаринів стало порівно. Скільки кілограмів мандаринів було в кожному ящику спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Руженцева Маша.

Ответ:

в первом ящике было 50 мандаринов, во втором было - 10.

Пошаговое объяснение:

Возьмем за Х второй ящик первый - 5Х 5Х - 25 = Х + 15 5Х - Х = 15 + 25 4Х = 40 Х = 10 5Х = 50