Розв'яжіть рівняння: 1)-0,5x•(-24)=108 2)5,4x-7,6x+16,2x=(-84) Спростіть вираз:

0,5(1,6x-6,4y)-(1,5x+y) і знайдіть його значення при х=3, у= -4,5

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.

Ответ:

1

1) -0,5x×(-24)=108

12x=108

x=108/12

x=9

2) 5,4x-7,6x+16,2x=-84

14x=-84

x=-84/14

x=-6

2

0,5(1,6x-6,4y)-(1,5x+y)

0,8x-3,2y-1,5x-y=-0,7x-4,2y

x=3; y=-4,5

-0,7×3-4,2×(4,5)=-2,1+18,9=16,8