Один з близнюків прибирає кімнату за 1 годину,а інший 2 години за який часвони приберут у кімнаті

якщо працюватимуть разом

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Ульяна.

Ответ:

40 хвилин

Пошаговое объяснение:

Швидкість одного з них - 1/60 (частина кімнати за хвилину)

Швидкість іншого - 1/120 (частина кімнати за хвилину)

Коли вони працюють разом, швидкості додаються, тобто швидкість роботи обох: 1/60 + 1/120 = 3/120 = 1/40

Усю кімнату вдвох вони приберуть за час: 1 / (1/40) = 40 хвилин.

Якщо потрібно більш детально, вкажіть в коментарях, що саме не зрозуміло, я поясню