Знайти середнє арифметичне чисел: 1) 11 і 13; 2) 20; 28 і 33; 3) 29,2; 31,5; 42,3 і 41,8.


Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Станислав.

Ответ:

(11+13)÷2=24÷2=12

(20+28+33)÷3=81÷3=27

(29,2+31,5+42,3+41,8)÷4=144,8÷4=36,2