У двох ящиках було порівну апельсинів. Коли з першого ящика продали 26 апельсинів, аз другого - 17,

у першому ящику стало апельсинів у 2 рази менше, ніж у другому. Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку? срочно 13 баллов________________​

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Дарья.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

 \binom{1}{2} | x \:  -  13  = x - 17

(х-26)/ 2= х - 17

1/2 х = 30

х= 15