Автомобіль рухався 4 год зі швидкістю 74,5 км/год і 3 год зі швидкістю 84 км/год. Знайдіть

середнюшвидкість руху автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Трунилин Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 74,5 * 4 = 298 (км) - проехал за 4 часа

2) 84 * 3 = 252 (км) - проехал за 3 часа

3) 4 + 3 = 7 (ч) - был всего в пути

4) (298 + 252) : 7 = 550 : 7 = 550/7 = 78. 4/7 (км/ч) - средняя скорость