в трьох корзинах 54 кг яблук в перешій корзині на 12 кг менше ніж в другій а в третій у 2 рази

білише ніж у першій скільки кг яблук у кожній корзині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тесла Павел.

Ответ:

Нехай у першій корзині х кг яблук, тоді у другій-х+12кг, а в третій-2х

х+(х+12)+2х=54

4х+12=54

4х=42

х=10.5(кг)-в першій корзині

10.5+12=22.5(кг)-в другій корзині

10.5*2=21(кг)-в третій корзині

Відповідь: в першій-10.5кг,в другій-22.5кг, в третій-21кг

Пошаговое объяснение: