У гаманцях Ходовичв було 80 грн, а після відвідування ринку "Вернісаж" залишилося 14 грн. Скільки

грошей слони витратили на сувеніри?

Ответы на вопрос

Отвечает Деркач Дарья.

Ответ:

80-14=66

Пошаговое объяснение:

Отвечает Токарев Дима.

Ответ: 66 грн

Пошаговое объяснение:

Спочатку треба від суми відняти скільки залишилося

Витратили -?

Залишилося -14 грн

Всього - 80 грн

1) 80-14=66(грн)-витратили на сувеніри

Відповідь: 66 гривень.