На 3 полицях стояло 144 книги причому на перші було на 8 книг більше ніж на 2 і у 2 рази менше ніж

на треті. Скільки книжок стояло на кожній поличці​

Ответы на вопрос

Отвечает Габриа Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение

x - количество книг на 1-й полке.

x+(x-8)+2x=144

4x=144+8

x=152/4=38 книг на 1-й полке.

38-8=30 книг на 2-й полке.

2·38=76 книг на 3-й полке.