У двох однакових мішках зерна на 4ц 20кг менше, ніж у семи таких самих мішках. Скільки всього зерна

у цих мішках?

Ответы на вопрос

Отвечает Бессонов Дмитрий.

1)7-2=5 мешков-разница.

2)420кг(4ц 20кг):5=84кг зерна-в одном мешке.

3)2*84=168кг зерна-в двух мешках.

4)7*84=588кг зерна-в семи мешках.