Власна швидкість човна дорівнює 14,6 км/год, а швидкість течії річки 1,8 км/год. Знайти метри

швидкості човна за течією і проти течії річки. Задача на дві дії

Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Степан.

Ответ:

1) 16,4км год  2) 12.8 км год

Пошаговое объяснение:

14,6 км год - власна

1.8 км год течії

14,6 + 1.8 = 16,4 км год - швидкисть за теч.

14,6 - 1.8 = 12.8 км год - проти течії

Отвечает Федюнин Андрей.

Пошаговое объяснение:

1) 14,6 + 1,8 = 16,4 км/год - шв. за течієн

2) 14,6 - 1,8 = 12,8 ким/год - шв. проти течії