Довжина кожної сторони такого семикутника 7 см. Знайди його периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Безрукова Поля.

Ответ:

7 • 7 = 49 (см)

або 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 7 = 49 (см)

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь й покрокове пояснення : якщо фігура семикутник й всі довжини в нього рівні

Отже, 7×7= 49 ( см) ( для зручності, але можна написати 7+7+7+7+7+7+7=49)

Відповідь :49