З двох міст, відстань між якими 508 км, вийшли одночасно назустріч один одному два поїзди і

зустрілися через 4 год. Визначте швидкість поїздів, якщо швидкість одного з них на 7 км більша, ніж швидкість другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

нехай х-швидкість 2 поїзда , тоді 1 поїзд-х+7

Пошаговое объяснение:

складаємо рівняння:х+х+7=508

2х=508-7

2х=501

х=501:2

х=250,5 • 4 = 1002 (1 поїзд)

2поїзд=250,5 •4+7=1009(2 поїзд)

Отвечает Гуцал София.

Відповідь:

60км/год. та 53 км/год.

Покрокове пояснення:

Нехай швидкість першого поїзда-х км/год., тоді швидкість другого (х-7) км/год.

Спільна швидкість, з якою поїзди мчали назустріч один одному х+х-7=2х-7

Підставим значення у формулу S=v*t? де S- відстаннь, t- час в дорозі, а v- cпільна швидкість:

508=(2х-7)*4

2х-7=508:4

2х=127-7

х=120:2

х=60( км/год.)-швидкість першого поїзда

х-7=60-7=53(км/год.)- швидкість другого потяга