3 одного села в протилежних напрямах одночасно виру- шили два пипоходи. Один 13 них рухався 3:

швидюстю 2,7 км/тод, а другий — 1,8 км/год. Яка вдстань буде муж ними через 1,2 год шсля початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Тебиева Есфирь.

Ответ:

5,4 км

Пошаговое объяснение:

S=V*t

S1= 2,7*1,2=3,24 (км)- відстань яку пройшов 1 пішохід за 1,2 год

S2= 1,8*1,2=2,16 (км)-відстань яку пройшов 2 пішохід за 1,2 год

Так як вони йшли в різних напрямках, то відстань між ними буде

S= S1+S2= 3,24 +2,16= 5,4 (км)