З одного села в протилежних напрямах одночасно вийшли два пішохіди . Один із них ішов швидкістю 2,7

км/год, а другий - 1,8 км/год. Якою буде відстань між ними через 1,2 год після початку руху ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лазуткина Мария.

За час 1,2 год перший пішохід пройде відстань:

d1 = v1 * t = 2,7 км/год * 1,2 год = 3,24 км.

Аналогічно, другий пішохід пройде відстань:

d2 = v2 * t = 1,8 км/год * 1,2 год = 2,16 км.

Таким чином, відстань між ними становитиме:

d = d1 + d2 = 3,24 км + 2,16 км = 5,4 км.

Отже, через 1,2 год після початку руху відстань між пішоходами буде 5,4 км.